KONST / Litografier / Färglitografi 11985370
nr 1198 5370
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, 42x29 cm, osignerad, stämplad a tergo Galerie AIX, 1989
måndag 20 augusti 2018
kl 19:24:27
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks